בניית אתרים – התשתית להצלחה שלך !

בחירת חברת בניית אתרים טובה מהווה תשתית ובסיס איתן להצלחה של האתר כולו וזהו גם הצעד הראשון להצלחה מסחרית ועסקית באינטרנט.
הקמת אתרים זהו תהליך הדורש זמן, אורך רוח וחזון. שלב ראשוני זה ישפיע במידה רבה על הצלחת האתר שלך ויקבע באם הגולשים באתר שלך יהפכו לצרכנים אקטיביים או לאו.

אנחנו ב-Live-Seo יודעים עד כמה תהליך הקמת אתרים באינטרנט הוא מורכב ורגיש ומציעים לך ליווי צמוד בכל שלב ושלב של תהליך ההקמה. החל מגיבוש הקונספט של האתר, דרך מיתוג האתר ויציקת תוכן לתוכו ועד לתכנון הפרטים הקטנים ביותר.
כי תהליך נכון ומובנה של בניית אתרים מהווה גם בסיס ראשוני לתהליך של קידום אתרים מוצלח, ומכאן גם חשיבותו.

תחשבו על זה, תוכלו למכור כל מוצר או שירות באינטרנט, ואם תרצו, תוכלו אפילו להתחיל מהפכה - אך כל אלו תלויים ביכולת שלך לבחור בצורה חכמה ושקולה חברת בניית אתרים. גם אז אסור להניח כי יש בידי חברות בניית אתרים את כל הכלים להביא לכך שהאתר שלך ימלא את ייעודו. חברות הקמת אתרים באינטרנט, יודעות לעשות את העבודה שלה היטב – הקמת אתרים ! אך אין להניח כי יש ביכולתה לספק לכם תשתית שיווקית מוצלחת.

במסגרת תפקידם של חברות בניית אתרים מוטלת עליהם האחריות להשיק עבורך אתר תקין מבחינת הקוד, לדאוג לעלייה מהירה של האתר ולוודא שהאתר מותאם לכל הדפדפנים. בנוסף, אם החברה עוסקת גם במלאכת עיצוב אתרים – אז תוכלו גם ליהנות מאתר אסטטי, אך המרחק מאתר יפה ואסטטי לאתר שמייצר רווחים בפועל הוא גדול ודורש זוג עיניים מקצועיות.

    Live-Seo – מלווים אותך בתהליך בניית אתרים

כחלק מחבילת הקידום, Live-Seo, מציעה לך ליווי צמוד בכל תהליך הקמת אתרים מראשיתו ועד סופו.

מיתוג העסק האינטרנטי שלך – שלב זה מתחיל עוד לפני פנייה לחברת בניית אתרים באינטרנט. בשלב זה נבין מהו קהל היעד שלך, איזו שפה לשונית וויזואלית הוא מדבר ואיזו שפה מדברת אליו. נלמד את המתחרים שלך ונבנה את המיתוג שלך בהתאם לאידיאל העסקי שלך. שלב זה הוא תנאי הכרחי להבנת הכוחות הפועלים בענף ותנאי הכרחי ליצירת מיתוג נכון של העסק האינטרנטי שלך.
בשלב זה נבחר את שם המתחם (Name Domain) שלך שלמעשה מהווה את תו הזיהוי שלך ושל האתר שלך. שם המתחם הוא גם זה שמבדיל אותך ממתחריך ולכן נודעת לו חשיבות כל כך גדולה בתהליך המיתוג.

מודל בניית אתרים – השלב הבא הוא שלב אפיון האתר. שלב זה יכול להיעשות על דף נייר אן על מסמך וורד, אך עדיין אין צורך לרוץ לחברת בניית אתרים, כי אנחנו שואפים שתגיעו אליהם כשאתם כבר מוכנים.
בשלב זה נבנה מודל לאתר שלך ונתחיל לאפיין, לסדר את המבנה שלו ואת התוכן המוצג לגולש. כאשר אנחנו אומרים תוכן, אנחנו מתכוונים לתמונות, לטקסטים, לוידאו, הקצאת שטחי פרסום ייעודיים ואפיון כפתורי הניווט בו. בשלב זה נתכנן את מדרג הדפים לדפים ראשיים ומשניים ונייצר מודל שיהלום הן את עקרונות השיווק באינטרנט והן את החזון שלך.

עכשיו זה הזמן לפנות לחברת בניית אתרים ! - לאחר שהבנו את העקרונות והכנו מודל הגיע הזמן לסור אל חברת הקמת אתרים מקצועית. עכשיו אתם יושבים מול מתכנתים ואתם כבר יודעים בדיוק מה אתם רוצים. זה לא חלום תיאורטי או פנטזיה ערטילאית, יש לכם מודל ממשי ביד ואתם מגיעים מוכנים. חשוב שתדעו כי אתם לא לבד, נסייע ונלווה אתכם בכל התהליך יד ביד!

לאחר שנעבור יחדיו את תהליך הקמת אתרים באינטרנט, נכנס לשלב הקידום והשיווק האקטיבי של האתר שלך ובתוך זמן קצר יחסית – תוכלו לראות תוצאות בשטח.

חשוב שתדעו כי ליווי ראשוני עם Live-Seo בתהליך הקמת אתרים יכול חסוך לכם זמן יקר, לא מעט כאבי ראש והרבה מאוד כסף. כי כשהתשתית טובה – ההצלחה נמצאת במרחק של נגיעה!