ייתכן כי הסיפור הבא יישמע לך מוכר:
בנית אתר, השקעת את כל כולך, גייסת משאבים נפשיים וכספיים גדולים - והיית בטוח שהפעם זה מצליח. הפעם עלית על הנוסחה, והרעיון שלך הולך לתפוס בכל הארץ.
ואז האתר נפתח ברוב חוצות, אך בפועל אין ביזנס, הכניסות נמוכות וגם בקושי מניבות תוצאות. מה לעשות? התשובה היא קידום אתרים.

קידום אתרים, כשמו כן הוא, הוא תהליך קידום האתר שלך במעלה דפי מנועי החיפוש, על מנת ליצור חשיפה ונגישות לכמות רבה של גולשים ככל הניתן. קידום אתרים יעלה את דירוג האתר שלך בדפי החיפוש, יצור זרימה עקבית ושוטפת של לקוחות לאתר שלך, וכתוצאה מכך יגביר את המכירות שלך. הרי בשביל זה הקמת אתר, לא?

קידום אתרים הוא תהליך חשוב.
רבים מאיתנו אינם מבינים כי האתר שלנו הוא עסק לכל דבר. העלאת האתר לאוויר אינה סוף התהליך, אלא במידה רבה תחילתו של תהליך חדש- משיכת גולשים, ועידודם לרכוש את המוצר או השירות אותו אתה מוכר. זו טעות לחשוב שברגע שמעלים את האתר לאוויר-  זהו-  מעכשיו הכניסות לאתר מתחילות לזרום והכול וורוד. לא כך הדבר- המציאות שונה.
כמו בכל עסק, יש להקדיש לאתר אינטרנט לפחות חמש או שש שעות ביום של קידום אתרים על מנת שיניב תוצאות.
בדיוק לשם כך אנחנו ב- Live-seo קיימים- כדי לעשות את העבודה בשבילך, ולהפוך את האתר שלך למכונה משומנת היטב, עם מקסימום חשיפה ומקסימום מכירות.
זה קידום אתרים במיטבו.

נשמע טוב? אל תתמהמה! צור קשר ותתחיל לספור את ההכנסות.

קידום אתרים- איך אנחנו עושים את זה? רלוונטיות ופופולאריות

הנה כמה מהכללים שכל מי שמחפש שירות קידום אתרים צריך לדעת:
התחום של קידום אתרים הוא תחום מורכב, ומחקר רב הושקע בלמידת הכללים שלפיהם בוחרים מנועי החיפוש לקדם אתר אחד על פני אחר. למרות שמדובר בתורה שלמה, ניתן להמחיש את מטרות קידום אתרים באמצעות שני עקרונות בסיסיים: רלוונטיות ופופולאריות.

• רלוונטיות- מתייחסת למידה בה התוכן באתר שלך מתאים לכוונת החיפוש של הגולש, כלומר למילות החיפוש שהוא הקליד. הרלוונטיות של המסמך גוברת אם המונחים או הביטוי בו הגולש השתמש מופיעים מספר פעמים בתוך הטקסט, כמו גם מוצגים בכותרת הראשית, ובתת-כותרות משמעותיות בגוף הטקסט. קידום אתרים אם כן, יתעמק ביצירת ההדגשים הנכונים בתוך התוכן עצמו, כמו גם בטקסט ה-html. זה תהליך האופטימיזציה.

• פופולאריות- החשיבות היחסית של האתר שלך, כפי שאתרים אחרים רואים אותו. כלומר, הרעיון הוא שככל שאתרים אחרים מפנים אל האתר שלך באמצעות לינקים, גוגל מחשיב אותו כיותר פופולארי. זאת הסיבה שבעטיה קידום אתרים מתמקד גם ביצירת לינקים.

קידום אתרים, אם כן, נועד ליצור מצב שבו לגולשים תהייה רלוונטיות גדולה בין מה שהם מחפשים לבין מה שיקבלו בפועל - נשמע קצת מוזר?

Google מעוניין לתת לגולשיו את התוצאה הטובה ביותר. על מנת להגיע לכך הוא יעדיף להציג אתרים שבהם יש רלוונטיות גבוהה לנושא הנבחר על ידי הגולש, ויעדיף לא להראות, או להראות בעדיפות תחתונה, אתרים שנראים לו פחות רלוונטיים. 

השאלה הגדולה ביותר היא: איך קידום אתרים גורם ל-Google להחליט אם האתר שלי הוא רלוונטי לגולש או לא?

גוגל מריץ תוכנות אוטומאטיות שנקראות "עכבישים". עכבישים אלה משתמשים בלינקים הפנימיים של האתר שלך, כדי לזחול בין הדפים והמסמכים שמהווים את רשת האינטרנט. ברגע שהעכבישים זחלו בדף שלך, הוא "אונדקס", כלומר אוכסן במסד הנתונים שמהווה את האינדקס של מנועי החיפוש. כשגולש מקליד מילות חיפוש מסוימות, הוא בעצם שואל שאלה. או אז, מנוע החיפוש שולף מהאינדקס שלו את המסמך שמכיל את ה"תשובה", כלומר את המסמך הרלוונטי ביותר למילות החיפוש של הגולש.
ברגע שגוגל קבע אילו תוצאות הכי מתאימות למילות החיפוש שהוקשו, הוא מריץ את האלגוריתם שלו, שמחשב מה מהתוצאות הכי רלוונטית לשאלה. התוצאה הרלוונטית ביותר תמוקם במקום הראשון, השנייה הכי רלוונטית במקום השני, וכן הלאה.

קידום אתרים, אם כן, מתמקד ביצירת תשתית טובה לעכבישים של גוגל. ניתן להתייחס לכך כסלילת כביש למקום חפצנו, במקום לנסות להגיע אליו בדרכי עפר.

צריך בולדוזר? צור קשר ותראה איך כל הדרכים מובילות אליך.

קידום אתרים- גוגל יודע הכי טוב: אופטימיזציה למנועי החיפוש

על מנת ליצור תשתית טובה לעכבישים של גוגל - כלומר על מנת שיאנדקסו את האתר שלנו כמו שאנו באמת רוצים, יש צורך בגולת הכותרת של קידום אתרים- אופטימיזציה למנועי החיפוש.

אופטימיזציה למנועי החיפוש משמעה כי אנו מתאימים את האתר שלך למנועי החיפוש באופן אופטימאלי, כלומר באופן הטוב ביותר. אין קידום אתרים שלא לוקח זאת בחשבון.
האם הדבר כל כך קל ופשוט? כמובן שלא.

קידום אתרים הוא תהליך הכולל שלבים רבים, שמתחילים בשלב המחקר ונמשכים הרבה לאחר שהאתר נמצא כבר באוויר. אנחנו ב- Live-seo מלווים אותך בכל שלב בתהליך.

אופטימיזציה למנועי החיפוש היא השלב הראשון בקידום אתרים. זו בניית התשתית שמחברת בין עמודי האתר שלך אחד לשני, ובהתאמה למנועי החיפוש. עבור קידום אתרים, כמו בכל יצירת תשתית, צריך למצוא את אבני הבניין הנכונות. מהן אבני הבניין באתר? מילות החיפוש הרצויות שדרכן יגיעו אליך.

קידום אתרים מציג דבר ראשון מחקר מקיף, הכולל חשיבה על מילות החיפוש שהגולש הממוצע יכול להקליד, מחקר על קהל היעד, מחקר על פופולאריות המילים במנועי החיפוש, ומחקר על אתרי המתחרים. זה שלב חשוב בתהליך, משום שעליו מתבסס מערך קידום אתרים שלם. לכן הוא צריך להיות יעיל ומדויק.
     
לאחר שהגדרנו את מילות החיפוש הרצויות אנו מתחילים בתהליך האופטימיזציה:
• אופטימיזציה לדפי ה-- html דפים אלה אינם גלויים לעיניו של הגולש, אך הם חשופים לזרועות העכבישים של גוגל. דרך הדגשים מכוונים בטקסט עצמו, ניתן לסייע לגוגל להבחין בין כותרות לכותרות משנה, בין טקסט רגיל למילות מפתח.

• אופטימיזציה למבנה האתר- קישורים בין דפי האתר, מפת האתר, שימוש בכותרות בדפים, שימוש בתמונות ועוד ועוד, הכול לפי העיצוב הייחודי של האתר שלך וצרכיו.

• אופטימיזציה לתוכן של האתר- כתיבת תוכן שמשתמשת במילות החיפוש בדחיסות אופטימאלית. המטרה היא ליצור טקסט איכותי, נהיר וקריא, אך שמילות החיפוש בו יהיו מספיק מרכזיות בשביל שגוגל יאנדקס אותן כרלוונטיות עבור האתר שלך, ויציב אותך במקום גבוה בדפי החיפוש. זה קידום אתרים במיטבו. 

מי אמר אופטימיזציה ולא קיבל?! צור קשר ודרוש אופטימיזציה למבנה האתר שלך!

קידום אתרים- "מהפך"? חבילת שיווק באינטרנט

אנחנו ב- Live-seo לא רק עושים "מייק-אובר" לאתר שלך ואז משאירים אותו בבית לחכות למחזרים, אנחנו גם עושים לו יחסי ציבור!

אז מה עם קידום אתרים באמצעות עיקרון הפופולאריות של גוגל? זה הזמן לשמוע על חבילת שיווק באינטרנט שלנו.
שיווק באינטרנט מביא לקוחות שמכירים בערך האתר שלך. קידום אתרים לבדו לא יעשה זאת. כדי ליצור תנועה באתר שלך, להגדיל את רשימות התפוצה שלך, ולהגדיר את הרלוונטיות של האתר לנושא אותו הוא משווק, יש צורך בנקיטת אמצעים פעילים מלבד קידום אתרים.

לכן אנחנו ב-Live-seo שירותי קידום אתרים פונים לאתרים מכובדים ורלוונטיים על מנת ליצור אצלם "לינק" לאתר שלך, מפרסמים עבורך מאמרים מקצועיים כדי למשוך גולשים נאמנים שיחזרו שוב ושוב, וכול זאת תוך שמירה על כללי האתיקה של מקדמי האתרים, ומיתוג האתר שלך כאתר עדכני, מקצועי ורלוונטי.

רוצה להיות מלך הכיתה? צור קשר ותתחיל לספור הצעות חברות


קידום אתרים- זה מספיק לי? כתיבת שיווקית באינטרנט

אוקיי, אז עשית קידום אתרים, הגעת לדירוג גבוה בגוגל. עכשיו מה?
אצלנו ב-Live-seo יודעים כי קידום אתרים הוא הדרך הכי טובה למשוך גולשים לאתר שלך. עם זאת, קידום אתרים לא מספיק בשביל להניע את הגולש לרכישה. בשביל לעשות את זה, צריך שהאתר שלך ישמש כסוכן מכירות. איך עושים את זה?

כתיבה שיווקית היא הדרך לתקשר לגולש מה המוצר שלך באמת שווה, ולהניע אותו לרכישה. קידום אתרים לבדו לא יכול לעשות את זה עבורך, בשביל זה אתה זקוק לכתיבת תוכן מקצועית, שמשתמשת בסיסמאות ססגוניות שלקוחות מעולם הקופירייטינג, ויוצרת תוכן שיווקי שהגולש שלך ייהנה לקרוא. כן, כזה שיגרום לו לשלוף את כרטיס האשראי.

אם כן, לא רק קידום אתרים במרכולתנו, כי אם דרכים נוספות להפוך את האתר שלך לרווחי. צור קשר ותתחיל לראות הכנסות.

קידום אתרים- אז מה אנחנו עושים תכל'ס?

עכשיו אחרי שקראת מספיק על קידום אתרים בשביל להבין שזו הבחירה הטובה ביותר עבור האתר שלך, הנה סיכום של מה שאנחנו ב-Live-seo עושים עבורך:
• קידום אתרים שלב ראשון: מחקר מקיף על מילות החיפוש וצרכי האתר.
• קידום אתרים שלב שני: אופטימיזציה לתוכן ולמבנה האתר.
• קידום אתרים שלב שלישי: כתיבת תוכן מקורי שימשוך גולשים ויעלה את הדירוג שלך בגוגל.
• קידום אתרים שלב רביעי: שיווק באינטרנט שיביא אליך גולשים ויעלה את מדד הפופולאריות שלך.
• קידום אתרים שלב חמישי: כתיבה שיווקית שתעניין ותמשוך את הקוראים שלך לקראת רכישה, כי אחרי שעשינו קידום אתרים צריך גם לקדם מכירות.
• מאמרים בתחום קידום אתרים: כדי לשמור עליך מעודכן, ועל התחום חי ובועט.

עכשיו אתה מבין למה ציינו בהתחלה כי קידום אתרים הוא תהליך שדורש חמש עד שש שעות ביום... אכן, קידום אתרים דורש המון עבודה, ובדיוק בשביל זה אנחנו ב-Live-seo קיימים- כי קידום אתרים משאירים בשביל המקצוענים, ומקצוענים של קידום אתרים זה אנחנו.

מרגיש קצת אבוד? צור קשר ושמע עוד על קידום אתרים מאנשי המכירות שלנו.

קידום אתרים- בשבילך ולמענך

הנושא של קידום אתרים הפך להיות נושא שגור בפיו של כל בעל אתר. עם זאת, קידום אתרים הוא תחום דינאמי שמשתנה חדשות לבקרים, וקשה לעמוד בקצב השינויים שלו, כמו גם ברבדים הרבים שקשורים אליו.

לכן על מנת לסייע לך, בעל האתר, שרוצה לקרוא על קידום אתרים עבור האתר שלך,
או לך, הגולש הסקרן, שמעוניין לדעת איך קידום אתרים משפיע על תוצאות החיפוש שלך,
אנחנו מתחייבים לספק תוכן מתחומים רבים של קידום אתרים שיסקור את כל הנושאים שאתם צריכים לדעת, מזוויות מקוריות שלא תמצאו בשום מקום אחר.

קידום אתרים זה Live-seo.