שיווק באינטרנט – האתר שלך עובד בשבילך !

בוודאי שאלת את עצמך האם האתר שלך עובד בשבילך ? האם הוא משיג עבורך תוצאות בדמות הגדלת המכירות ? והגדלת מעגל הלקוחות שלך ?

אם התשובה היא שלילית אז הגעתם למקום הנכון, ואם התשובה היא חלקית, גם אז הגעתם למקום הנכון. אנחנו ב-Live-Seo נדאג שהאתר שלך יתחיל לעשות כסף ויעבוד עבורך.

שיווק באינטרנט זוהי תורה שלמה שתכליתה  להביא את האתר שלכם למיצוי הפוטנציאל הגלום בו. באמצעות שיווק אתרים נכון תוכלו ליהנות מנתחי שוק חדשים, מלקוחות פוטנציאליים חדשים ומהכנסה גבוהה הרבה יותר.

אם תחזרו לימים הראשונים שבהם הקמתם את האתר בוודאי תזכרו, איזה חזון הדריך אתכם ואיזה חלום הניע אתכם להקימו, גם אם עד כה לא הגשמתם את החזון שלכם, אל דאגה, זה לא מאוחר מדי, אנחנו ב-Live-Seo – נדאג שהאתר שלך יתחיל לעבוד בשבילך.

    Live-Seo – הופכים גולשים פאסיביים לצרכנים אקטיביים

שיווק באינטרנט פועל בשני מישורים עיקריים: במישור הפנימי ובמישור החיצוני. המישור הפנימי מתייחס לאתר שלך עצמו ופועל למען הפיכת הגולשים המטיילים באתר שלך במצב פאסיבי ללקוחות אקטיביים. מאתר נחמד שסתם נעים לטייל בו לאתר שמוכר !

שיווק אתרים נכון יביא לכך שכל רכיב בדפי אתר האינטרנט שלך יציגו תועלת עבור הלקוחות הפוטנציאליים שלך כבר במבט הראשון וכי והאתר שלך יספק מידע משמעותי ותוכן מקורי ומקצועי עבור הלקוחות שלך. באמצעות שיווק באינטרנט הלקוחות שלך יוכלו ליהנות מתמונה אמיתית אודות המוצר או השירות שלך ולהביא לכך שהאתר שלך יממש את הפוטנציאל המכירתי הגלום בו.
הנחת היסוד שלנו היא כי שיווק אתרים חכם יביא את הלקוח למקום הרצוי לך באתר ויגדיל את ההסתברות שתתבצע מכירה הלכה למעשה.

כחלק מעבודת שיווק באינטרנט נהפוך את האתר שלך לאישי ואמין ולכזה שגולשים אוהבים לרכוש בו, לגלוש בו ולחזור אליו. אנחנו יודעים כי גולשים מחפשים אחר מוצרים איכותיים ושירותים מקצועיים ולא פחות חשוב מכך זקוקים לתחושת ביטחון כי הגיעו לספק אמין. כלי שיווק אתרים שעומדים לרשותנו יסייעו לך ליהנות מאתר מאובטח יותר, בהיר ומובן יותר, מכוון מכירה וידידותי יותר ללקוחות הגולשים בו.

אנחנו ב- Live-Seo יודעים כי בסופו של יום, אתה רוצה לדעת כי האתר שלך עובד בשבילך, ונסייע לך להפוך אותו לאתר שמניע לפעולה. עם שיווק אתרים חכם נעזור לך להמיר גולשים אקראיים למבקרים נאמנים, וכל זאת במינימום השקעה ומינימום כסף.

כי שיווק באינטרנט משלב בין עקרונות שיווק מסורתיים לעקרונות שיווק חדשניים ומעניק הזדמנויות נפלאות להגדיל את הרווחים, אם עושים את זה נכון.

המישור השני הוא המישור החיצוני והוא חלק אינטגראלי ממלאכת שיווק אתרים. בשלב הזה נדאג להגדלת הנוכחות והחשיפה שלך ברשת כולה, ונביא את האתר שלך לתודעה של גולשים חיצוניים. נגדיל את הנוכחות שלך באתרים ברשת ונחשוף אותו באמצעות שיווק אתרים ממוקד  - ללקוחות חדשים.

אנחנו ב- Live-Seo עומדים עם היד על הדופק בכל מה שקשור להתפתחויות הטכנולוגיות והשיווקיות ונדאג לייצר עבורך מערכת יחסים נאמנה בינך לבין ללקוחותייך שתביא אותם לפעולה אקטיבית ומשתלמת – עבורך ועבורם.

    שיווק אתרים - יותר מסתם אינטואיציה...

אחד הדברים היפים ביותר בענף המכונה: 'שיווק באינטרנט' הוא היכלות שלך לאמוד באופן מדויק את הכדאיות של כל פרסום. לרשותנו עומדים כלים סטטיסטיים וטכנולוגיים מהימנים שיספרו לך בדיוק היכן כדאי להשקיע כי שיווק אתרים נכון לא רק שיגדיל את היקף התנועה באתר שלך הוא יביא להגדלת תעבורה שתייצר עבורך הכנסה משמעותית.

כלי שיווק אתרים מהימנים יסייעו לך להתחקות  אחר מקורות הפרסום האפקטיביים וילמדו אותנו באילו אתרים ופלטפורמות כדאי לפרסם. תוכל לאמוד במדויק את כמות הלקוחות המגיעים אל האתר ולהבין היכן הפרסום איננו יעיל. באמצעות שיווק אתרים נכון תוכל ללמוד אילו מילות מפתח הובילו אנשים אלייך וכיצד לשלב מילים אלו באתר שלך. תוכל לראות מאילו מדינות מגיעים אלייך ולהבין באם  קיים פוטנציאל ממשי לפרוץ לשווקים בינלאומיים חדשים. נוכל ללמוד על נאמנותם של גולשים ואילו דפי אתר – הבריחו אותם. נוכל להבין טוב יותר מיהו קהל היעד שלך ולתרגם את זה לתוכנית שיווק באינטרנט מותאמת אישית.

אנחנו ב-Live-Seo נתפור לך אסטרטגיית שיווק באינטרנט שתהלום את החזון העסקי שלך ותביא לתנועה גדולה יותר של לקוחות. כי יותר לקוחות זה יותר כסף!

התקשר עכשיו ותוכל ליהנות משירותי שיווק באינטרנט שיהפכו את הגולשים שלך מגולשים לצרכנים.