קורס קידום אתרים עם Live Seo

קורס קידום אתרים הפך הכרח עבור כל מי ששואף להצליח בעולם המסחרי. רשת האינטרנט הפכה פופולרית ומהווה זירה בעלת אינספור הזדמנויות עסקיות. יותר ויותר עסקים מקצים תקציב לשיווק בית העסק ברשת האינטרנט וקידום אתרים הפך חלק אינטגראלי ממערך השיווק הכולל של כל חברה או ארגון.

אך מה קורה במקרה שעסקים וחברות לא מעוניינים להשקיע בשירותי קידום אתרים חיצוניים, אם מפאת העדר תקציב ואם מסיבות אחרות. לוותר על כל העניין? זה לא יהיה חכם, לקחת מקדם אתרים שרלטן שגובה סכום חודשי נמוך? יכול להיות הרסני לאתר החברה או העסק. מה הפתרון? 

 קורס קידום אתרים מקצועי עם  Live Seo.

Live Seo מתמחה זה זמן רב בקידום אתרים ושיווק באינטרנט וזיהתה את הצורך ההולך וגובר בקורסי קידום אתרים מקצועיים, הן עבור המגזר העסקי והן עבור בעלי אתרים פרטיים.

קורס קידום אתרים עם Live Seo מספק הזדמנות נפלאה לקבל את כל הידע והכלים הדרושים לצורך קידום אתרים ושיווק באינטרנט, תוך מתן דגש על מגמות עכשוויות. תוכלו להיחשף למתודולוגיות קידום מתקדמות ולאסטרטגיות שיווק אפקטיביות וכך למנף את הזירה האינטרנטית המסחרית - לתעלתכם.

קורס קידום אתרים ב- Live Seo  נחלק ל-2:

קורס קידום אתרים למגזר העסקי - קורס קידום זה מתאים לחברות, ארגונים ועסקים – קטנים עד גדולים, המעוניינים לחסוך בהוצאות השיווק ורוצים להכשיר מקדמי אתרים In-House. צוות ההדרכה מגיע אל החברה או הארגון ובסדרה מפגשים בני 4 שעות כל אחד רוכשים כלים לקידום ושיווק אתר האינטרנט של החברה. קרא עוד...

קורס קידום אתרים לבעלי אתרים - קורס זה מתאים לבעלי אתרי פרטיים המעוניינים לערוך לאתר האינטרנט שלהם קידום במנועי החיפוש ולרכוש את עקרונות השיווק באינטרנט. קורס זה כולל סדרת מפגשים בני 4 שעות כל אחד, בביתו של הלקוח.  קרא עוד...

יתרונות קורסי קידום אתרים עם Live Seo

  • חסכון בעלויות:
  • בעוד קורסים להכשרת מקדמי אתרים עולים עשרות אלפי שקלים, קורסי קידום אתרים עם Live Seo כוללים סדרת מפגשים במחירים השווים לכל כיס.
  • חסכון בהוצאות ובזמן – צוות ההדרכה של Live Seo מגיע אל משרדי החברה או אל בית הלקוח ואין צורך לבזבז זמן וכסף על נסיעה, חניות וכו'.
  • התאמה אישית – קורסי קידום אתרים מבית Live Seo מותאמים לצרכיו הייחודיים של כל לקוח. לכל ארגון וחברה נבנית תוכנית לימוד התפורה למידותיו, להיקף התלמידים ובהתאם לזירה העסקית שבה הם פועלים.
  • אורך הקורסים – בשונה מקורסי קידום אתרים אחרים, הקורסים של Live Seo הינם קצרים וממוקדים.

 

למידע נוסף אודות קורסים לקידום אתרים ושיווק באינטרנט – התקשרו עכשיו 077-7003120