ליווי שיווקי לקידום העסק

הקמת עסק מתחילה תמיד מחלום, אהבה גדולה, תשוקה לעסוק במה שאנו באמת אוהבים ויודעים לעשות. אנו מקימים את העסק, מגדירים מטרות, מציבים יעדים ומתחילים לעבוד, לשווק, להיות באינטראקציה עם לקוחות פוטנציאלים, לקוחות בפועל ושותפים אסטרטגים שונים. ואז לאורך זמן קורה אחד מהשניים:
עם הזמן, העסק פורח ומשגשג, ומרגישים שזה הזמן לגדול, ולעשות קפיצת מדרגה. להגדיל הכנסות, להגדיל ריווחיות, להגדיל את מספר הלקוחות, לפתח תחום פעילות חדש, לצמוח בצורה מואצת יותר.  זה הזמן בו מומלץ לעשות חשיבה מחודשת, ולהגדיר את קפיצת המדרגה הבאה של העסק. נבדוק מה משרת אותי כיום בעסק ומה כבר לא, היכן אני מזהה מוקדי צמיחה עסקיים, אילו הזדמנויות חדשות נקרות בפני בשוק ועוד.
או, שהיעדים שהצבנו לא כל כך מתממשים, השותפים האסטרטגים שהגדרנו, לא ממש משתפים פעולה, ולא מסייעים לנו בגיוס כמות הלקוחות הרצויה לנו. הפייסבוק "לא מצליח לדבר עבורנו, ולעניין את לקוחותינו, אנו לא מצליחים לסגור עסקאות בתדירות הרצויה, ההכנסה נמוכה מכפי שציפינו. 
 
אז מה עושים? 
אנו מזמינות אותך לתהליך ליווי שיווקי בן 4 חודשים בהם תקדם את העסק שלך כמה צעדים קדימה
 
הליווי כולל 2 זרועות שיווקית:

א. ייעוץ עסקי שיווקי ואימון אישי מנטלי למקסום תוצאות:
התהליך כולל 6 מפגשים אישיים של ייעוץ ואימון עסקי שיווקי בני שעה וחצי כל אחד בנושאי אסטרטגיה ושיווק העסק, ומותאמים אישית לצרכיך, כגון:
 - הגדרת הזהות השיווקית המחודשת: החזון, המיצוב והבידול - האם בידלתם נכון? האם זה עובר ללקוחות? כיצד משפיע? מיהם קהלי היעד, האם נכון לכוון קצת יותר מדויק או דווקא להרחיב? האם אתם נעזרים בשותפים אסטרטגים? מהו מגוון השירותים או המוצרים? האם הוא דורש רענון? דיוק או אולי הרחבה? האם המיתוג מדויק לעסק? האם מגייס את הלקוחות הרלוונטים? נבדוק מה דורש שינוי, ונציב מטרות ויעדים חדשים פורצי גבולות.
- הכנת תוכנית שיווק מחודשת להשגת היעדים שהצבנו, נחליט לגבי ערוצי הפרסום הנכונים, הן האינטרנטיים והן המסורתיים כגון עיתונות, עלונים ועוד, נגדיר מהם המסרים עליכם אותם להעביר, ונתחיל לממש מטרה אחר מטרה, יעד אחר יעד.
 
ב. קידום האתר שלך במטרה להעלות למקומות גבוהים יותר בגוגל:
1. הגדרת יעדים ברורים עבור אתר האינטרנט שלך.
2. התמקדות במוצר הטוב ביותר שלך 
3. בחירה וזיהוי ביטויי מפתח אותם מחפשים הגולשים, כך  שיביאו תנועה איכותית וממוקדת.
4. בניית מבנה זרימה נכון באתר המניע את הגולש לפעולה.
5. שדרוג התוכן באתר :
הנעת הגולש לפעולה – יצירת קשר לרכישת המוצר או השירות 
לעזור לגוגל להבין את העסק שלך ובכך לקדם עוד יותר את האתר ברשת.
6. כתיבת 3 מאמרים חדשים בכל חודש, סה"כ 12 מאמרים חדשים.
7. בניית מערך תוכן וקישורים מחוץ לאתר על מנת לחזק ולקדם  את אתרך.
8. הטמעת כלים סטטיסטיים באתרך – לקבלת מידע על הגולשים באתרך ושיפורים תוך כדי תנועה.
9. תחזוקה שוטפת של האתר אשר תביא את אתרך לראש התוצאות עבור ביטויים עוקפי תחרות, אשר מניבים תנועה איכותית וממוקדת של לקוחות שמעוניינים לקנות באתרך.
10. קבלת דוחות חודשיים המראים את הפעילות שנעשתה עבור אתר האינטרנט שלך.
 
ההשקעה כוללת את 2 זרועות השיווק ומותאם לבעלי עסקים קטנים ובינוניים:
2,000 ₪ מידי חודש למשך 4 חודשים מינימום.

 
מי אנחנו? 
 
רינת בורג, יועצת ומאמנת עסקית שיווקית. משלבת בין ייעוץ עסקי שיווקי ממוקד ומובנה  לבין אימון אישי להעצמה וצמיחה. כמי שמלווה בעלי ובעלות עסקים מזה כ-10 שנים, אני רואה שככל שהאדם העומד בראש העסק מדויק יותר עם עצמו ועם מה שרוצה לתת ולקבל בעסק, כך הוא יותר מצליח לממש את מטרותיו. בנוסף, מביאה עימי ניסיון של 20 שנה בתחום ניהול השיווק והאסטרטגיה בעבודה עם בעלי עסקים, מנהלים, אנשים פרטיים, וארגונים, ומתוך כך מקצועיות, השכלה רחבה, יכולת הקשבה והכלה, דיסקרטיות, רגישות ומחויבות ללקוחותיי ולמטרותיהם. קישור לאתר www.rinatburg.co.il
בעלת תואר שני במינהל עסקים (M.B.A), לימודי Coaching באוניברסיטת בר אילן, מבעלות חברת טל & בורג ייעוץ אסטרטגי שיווקי   


שרון דידי, בעלת Live-SEO  קידום אתרים, בעלת ניסיון של למעלה מ 10 שנים בתחום השיווק והקידום, מפתחת שיטת "קידום עוקף תחרות" בה אנו מוצאים את הנקודה הקריטית והמרוויחה בעסק ומקדמים אותה בצורה שונה מהמתחרים, כך אנו עוקפים את המתחרים שלנו ומתחילים לקבל יותר ויותר פניות לעסק בתחום עיסוקינו.
במסגרת פעילותי בתחום הקידום בגוגל אני מעבירה קורסים וסדנאות ומכשירה מקדמי אתרים באופן פרטי. 
קישור לאתר www.live-seo.co.il
 
הערות:
1. המחיר אינו כולל מע"מ
2. המחיר כולל קידום ביטויים בעלי תחרות נמוכה עד בינונית בתחום הפעילות של העסק, לקידום ביטויים בעלי תחרות בינונית עד גבוהה, המחיר הינו 2,300 ₪ לחודש. 
 
להרשמה לשירות- הירשם כאן ואני איצור איתך קשר בהקדם:
  
דואר אלקטרוני *
שם
טלפון