קידום אתר בגוגל- חמש טעויות נפוצות

1. קידום אתר תחת מילות חיפוש לא מתאימות
קידום אתר דורש קודם כל מחקר שוק על מילות החיפוש המתאימות, אחרת איך נדע למדוד את הקידום שלו? טעות במקרה כזה יכולה להיות בחירת מילות מפתח ש"מתארות" את האתר, אך הגולש הממוצע לא מקליד אותן. למשל המילים "מדריך לתיקון האופניים" אולי מתארות את האתר שלך, אך מילות חיפוש מתאימות יותר יהיו "פנצ'ר באופניים" או "כידון שבור" וכן הלאה. קידום אתר תלוי במילות חיפוש, ולכן יש להן משמעות רבה.

2. קידום אתר ללא שימוש בכותרת העמוד
לכל עמוד יש כותרת (המופיעה כ<title>), ולעיתים בוני אתרים בוחרים להתעלם ממנה ולא לקרוא לה בשם. זו טעות כי קידום אתר , או דף באתר, זקוק לשם שיופיע במנועי החיפוש! חשוב מאוד לשים שם מילות מפתח, זה חלק חשוב מהתהליך של אופטימיזציה למנועי החיפוש.

3. קידום אתר בשיטת ה"זבנג וגמרנו"
קידום אתרים הוא לא עבודה שנעשית בבת אחת וזהו. נכון שחלק הארי של העבודה נעשה בשלב ראשון, בו עושים אופטימיזציה למנועי החיפוש , את תהליך המחקר הנדרש וכתיבת התוכן הראשונית, אך גם לאחר שהאתר קודם ונמצא כבר מעלה, עדיין צריך להמשיך ולעדכן אותו. קידום אתר הוא עבודה מתמשכת. חוסר עדכון האתר ידגים לגוגל שהאתר כבר לא רלוונטי משום שהוא קפא על שמריו. עדכון האתר בתוכן חדש מדי שבוע יוכיח לגוגל שהאתר חי ובועט.

4. קידום אתר פלאש
קידום אתר פלאש הוא בעייתי משום שהוא לא אטרקטיבי למנועי החיפוש. מנועי החיפוש ניזונים מתוכן, לא מתמונות. ולכן לא ניתן לעשות לאתרי פלאש אופטימיזציה. אם אתה בכל זאת רוצה שהאתר שלך יהיה מבוסס פלאש, ספק גרסה ב-html.

5. שימוש בתמונות לכותרות
טעות נפוצה נוספת היא שימוש בתמונות ככותרות ותפריטים. זה נכון שתמונה יכולה לגרום לאתר שלך להיראות יותר מקושט, אבל קידום אתר נכון צריך להשתמש בטקסט ככותרת, כדי לסמן אותו ב-h1, h2, h3, סימונים של כותרות שעכבישי החיפוש יכולים לאנדקס. כותרות משמעותיות ביותר מכיוון שהן מצביעות על מילות החיפוש הרלוונטיות, ונותנות למאמר מבנה.

קידום אתר הוא אם כן עבודה למקצוענים, שיודעים כיצד להימנע מהטעויות הנפוצות שציינו, ולקדם את האתר שלך למיקום הרצוי. אצלנו ב-Live-seo תמצא את המומחים הטובים ביותר בתחום של קידום אתרים , והכול תחת קורת גג אחת! בוא תשמע איך נקדם את האתר שלך וגם נשתמש בכל האסטרטגיות השיווקיות שיניעו אותו בדרך להצלחה.

    אז צור קשר כבר היום ותתחיל להרוויח