קידום אתרים – איך ליצור תנועה באתר

קידום אתרים הוא שם כולל לכל המהלכים שגורמים לאתר שלך להיות "ראוי" להגיע לדף הראשון בגוגל. מה זה אומר? זה אומר שאתר שנמצא במקום הראשון עבור מילות חיפוש תחרותיות, צריך להצדיק את השהות שלו שם. קידום אתרים עוזר לו, אם כן, להגיע לליגה של הגדולים, על ידי יצירת אתר שראוי לתנועת גולשים.

    קידום אתרים – מה גוגל מחפש?

בשורה התחתונה, גוגל אוהב רלוונטיות. גוגל מעדיף לדרג קודם דווקא את האתרים שמציעים כמות גדולה של אינפורמציה, על פני אלו שמציעים אך ורק מוצר למכירה. כמו כן הוא מעדיף אתרים שמישים, ברורים, שהגלישה בהם היא פשוטה, אתרים שיש להם קרדיט מגולשים או מאתרים אחרים, ואתרים שגולשים מבלים בהם זמן. קידום אתרים עוסק אם כן בכל המאפיינים האלה. הנה חלוקה ברורה יותר של האלמנטים:

    1. קידום אתרים – עיקרון השמישות

שמישות מייצגת את היכולת להשתמש באתר בקלות, מבחינת עיצוב האתר, ניווט באתר, מבנה האתר, והפונקציונאליות שלו. מה לשמישות וקידום אתרים? שמישות מעלה את זמן השהייה של הגולש באתר, ואם הוא אינפורמטיבי מספיק, הגולש גם יחזור אליו. העלאת זמן הגלישה מראה לגוגל שהאתר שלך רלוונטי, וזה משמעותי עבור הקידום שלו. קידום אתרים , אם כן, לוקח בחשבון את מה שטוב לגולש.

    2. קידום אתרים – כתיבת תוכן באיכות גבוהה

קידום אתרים משתמש המון בהיגיון. למה שיקדמו את האתר שלך מעל לאתרים אחרים? כדי לעשות קידום אתרים נכון, זו השאלה הראשונה שצריך לשאול. מענה לשאלה הזו יתווה את דרך העבודה. הדרך החזקה ביותר להעביר את המסר הזה לגולש היא דרך התוכן באתר. כתיבה מקדמת היא זו שמדגימה את איכות האתר יותר מכל דבר אחר. תוכן לאתרים שנכתב בצורה איכותית יכניס גולשים נוספים לאתרך, יביא אליך לינקים חיצוניים, וכך יעשה חלק גדול מהעבודה של קידום אתרים עבורך.

    3. קידום אתרים – נגישות

אתר נגיש הוא אתר שמבטיח נגישות לתוכן שלו כל הזמן. אתר עם דפים פונקציונאליים, עם html תקף, זמן העלאה קצר, עלייה בכל הדפדפנים, שרת אמין וקוד תקני, כל אלה משמעותיים גם עבור קידום אתרים . רק חישבו כמה זה מתסכל עבור הגולש כשיש לינקים "שבורים" שלא מובילים לשום מקום, כשהוא צריך להמתין שניות ארוכות עד להעלאת האתר, כל אלה עלולים לגרום לו לעבור מיידית לאתר אחר. קידום אתרים נכון יכלול אם כן גם עמידה בכל כללי הנגישות.

קידום אתרים הוא אם כן תחום רחב שיש לו מאפיינים וכללים רבים. כמה נפלא שיש מי שמטפל בהם תחת קורת גג אחת! אנחנו ב-Live-seo חברת קידום אתרים נהפוך את האתר שלך ל"ראוי גוגל" על ידי כל האמצעים הכשרים. צריך שדרוג לעיצוב? אנחנו נדאג לכך. כתיבת תוכן לאתרים איכותית ושיווקית? כלול במחיר. נגישות ושמישות? א'-ב' שלנו.

    אז אל תבזבז זמן, צור קשר עוד היום ותתחיל לגלוש אל ההצלחה.