חמשת הצעדים לנוכחות אינטרנטית

1. בנה לך אתר אינטרנט או בלוג- כיום על מנת להיות נוכח באינטרנט, עליך להתחיל מהבסיס והוא אתר אינטרנט, במידה ואין לך אפשרות לבנות אתר אינטרנט אתה יכול לבנות בלוג- זה חינם באמצעות בלוגר.

הנה הקישור- http://www.blogger.com/

אתר אינטרנט נותן את התחושה שיש למי לפנות, שיש לכם כעסק גם את החנות האינטרנטית- גם אם היא לא חנות שמוכרת מוצרים אלא שירותים, ישנה חשיבות גדולה מאוד היום לאתר אינטרנט- זה כמו הכרטיס ביקור של פעם, כמו שהיום אתה לא תסתובב בלי כרטיס ביקור כך גם האתר, ברגע שיש לך עסק אתה צריך שיהיה לך אתר אינטרנט.

2. קדם את האתר בגוגל- גוגל, כמו שכבר רובכם יודעים נחשב כיום כמנוע החיפוש מספר 1 ולכן כיום כשאומרים אינטרנט, יש הרבה שעושים אנלוגיה לגוגל, כיום בישראל למעלה מ 95% מחפשים את השאילתות שלהם בגוגל, השאלות בגוגל נעשו יותר ויותר ממוקדות ואנשים יודעים בדיוק מה הם צריכים, וכמו שאומרים- אם אתה לא שם, אתה לא קיים- יש צורך לקדם את האתר בגוגל- על מנת ליצור את הנוכחות באינטרנט עבור הביטויים שקשורים לעסק שלך, לדוגמא:אם אתה חנות מתנות לגבר, סביר להניח שיחפשו את החנות שלך על ידי הקשה של: "מתנות מקוריות לגבר" או מתנות מקוריות + שם חג+ לגבר", ואתה צריך להיות שם, ברגע שהמתחרה שלך נמצא הוא לוקח לך את כל הלקוחות שהיו מגיעים אליך אם אתה היית שם- תחשוב כמה לקוחות אתה מפסיד

האמת שזה בעצם כמו שתי חנויות אחת ליד השניה, ששתיהן מוכרות אותם הדברים, רק שלחנות אחת נכנסים וקונים והשניה עומדת מיותמת באינטרנט, אני בטוחה שאתם לא מעוניינים להיותבעלי החנות שלאנכנסים אליה באינטרנט.

ולכן יש צורך לקדם את האתר- הנה המדריך לקדיום אתר 

3.פיזור מאמרים ברשת- על מנת לתת נוכחות אינטרנטית בולטת, עליך לכתוב מאמרים איכותיים, בעלי ערך ולהתחיל לפזר אותם ברשת, באתרי מאמרים, אתרים קהילתים, אתרים המתמחים בתחום שלך, ממש בכל מקום בו תוכל לקבל ביטוי לאמירה שלך.

מאמרים אילו יגרמו לאנשים שלא ידעו עליך בעבר לקרוא ולהיחשף לשמך ולתחום עיסוקך וכך להיחשף לאתר האינטרנט שלך- יש לשים קישור מהמאמר לאתר האינטרנט.

4. פתח דף עיסקי ברשת חברתית אחת לפחות- כיום רשתות החברתיות נותנות טון חשוב בכל הנושא של הבאת תנועה לאתר ולכן אני ממליצה לפתוח דף עיסקי ברשת חברתית אחת לפחות, אני ממליצה כמובן על פייסבוק, לינקדין ועל גוגל פלוס, חשוב מאוד להיות פעיל, כך שעדיף לפתוח קודם כל אחד ולא להתחיל לפתוח דפים בכל מיני רשתות חברתיות ואז למצוא את עצמך לא פעיל באף אחת מהרשתות.

5. הבאת תנועה לאתר והכנת מסלול הנעה לפעולה של הגולש- כל הפעילות שאנו מתחילים לעשות ברשת, מטרתה אחת והיא להביא תנועה לאתר האינטרנט שלנו וכמובן אותו גולש שהגיע לאתר צריך לבצע פעולה- כל אחד מחליט מהי הפעולה אותו הוא רוצה שהגולש יעשה אצלו באתר, ואז להניע את הגולש לבצע את הפעולה.

הנה סוגי הנעות לפעולה:

לקבלת מדריך חינם- הירשם עכשיו

לקבלת ייעוץ ללא התחייבות- הירשם עכשיו

לקבלת ייעוץ והכוונה - לחץ כאן

רוצה לדעת עוד- הירשם עכשיו ללא התחייבות

להתייעצות- התקשר עכשיו 03-8888888

החשוב ביותר הוא שאסור לשכוח את ההנעה לפעולה.

זאת המטרה שלנו בעצם.

 

שיהיה יום טוב,

אני אשלח עוד טיפים בנושא בעוד מספר ימים

שרון דידי