שיווק אתר אינטרנט

בלומדנו שיווק וכלכלה, נגלה כי גם שירות הוא מוצר. אמנם מוצר "מופשט", אולם הוא מוצר ללא צל ספק. דוגמאות למוצרים מופשטים: פסיכולוג, נוטריון, יועץ נדל"ן. שירות שאדם מקבל תמורת תשלום שניתן לא באמצעות משהו פיסי. כמוהם גם אתרי האינטרנט, בכלל ובפרט כאלו המציעים שירותים. בעולם השיווק העכשווי, מוצר חדש או מוצר אשר יש בעניינו התשלטות על שוק קיים # חייב בשיווק, לעיתים אגרסיבי, לצרכן על מנת שישים פעמיו אליו.

שיווק באינטרנט דומה מאד לשיווק רגיל. מיפוי פלח שוק, חדירה לשוק קיים או ניסיון המצאת מוצר חדש אשר היה אולי קיים באופן פיסי, אך לא באופן מקוון. למשל, שירותי ייעוץ בנושאים שונים, אונליין בעזרת מצלמת רשת. לפיכך, שיווק באינטרנט אמור להיות ממוקד מאד ולפנות בצורה הנגישה ביותר לגולשי האינטרנט. פרסום באינטרנט, בעיקר של אתרים, הוא בדרך כלל מכוון משתמש בצורה מאד מדויקת, מכיון שברשת האינטרנט הגולש מחפש באופן אקטיבי את השירות. הוא לא "נוחת" עליו כמו בפלטפורמות שיווק אחרות.

    קידום אתרים ממוקד

ובכן, באם האינטרנט מציע שירותים, רצוי כי קידום אתרים ממוקד יהיה הדבר החשוב ביותר שיש לבעל אתר בסדר העדיפויות שלו. שיווק באינטרנט כולל בדרך כלל העשרת האתר בתכנים, אשר מסייעים לו לרכוש את אמונם של הגולשים, מסייעים לו לעשות פרסום אתרים הקשורים לתוכן שבו הוא מתרכז ומסייעים לאתר להעביר את המסר לגולש בצורה נהירה: מה אני מציע לך, בתור גולש, בעצם?

    היתרונות בשיווק באינטרנט

קידום אתרים ממוקד למעשה מאתר את פלח השוק לפי החיפוש התוכן שלו. היתרון העצום שיש לאתרים שעשו פעולות קידום כנדרש, הואחשיפה מאד גדולה, קודם כל לקהל אשר חיפש את השירות בכל מקרה # וגם לקהל חדש. יותר אנשים יראו את התוכן של אתרכם, נקודה. בטווח הארוך היתרון הגדול הוא שבעקבות החשיפה בקידום אתרים ממוקד, רבים ימליצו עליכם, ינסו לגלוש באתרכם ולהזמין שירות וכמובן, יחזרו שוב ושוב.

לקבלת ייעוץ והכוונה ללא התחייבות- הקלק כאן - שיווק באינטרנט